Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Wczoraj odbyła się inauguracja IX kadencji Sejmu. Dziennikarz Marcin Sawicki spotkał się z nowymi posłami, którzy dopiero co rozpoczęli pracę. Jak ich wrażenia po pierwszej wizycie w parlamencie? W studiu „Dzień Dobry TVN” dziennikarka sejmowa Agata Adamek zrelacjonowała, co działo się podczas pierwszego dnia Nowego Sejmu.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Lanckoronę, położoną nieopodal Krakowa. Dlaczego to miasto jest idealnym miejscem na spokojny wypoczynek? Prezenter przedstawił również dzisiejszą prognozę pogody.

Dlaczego warto zaszczepić się na HPV?

Co roku w Polsce na raka szyjki macicy zapada ponad cztery tysiące kobiet, z czego ponad w połowie przypadków choroba ma skutki śmiertelne. Jedynym skutecznym sposobem, by uchronić się przed nowotworem jest szczepionka HPV, jednak łączna suma kosztów trzech dawek to ponad tysiąc złotych. Kiedy jest najlepszy czas by ją podać i czy jest refundowana?

Gwiazdy na premierze filmu „1800 gramów”

W tym tygodniu odbyła się premiera filmu „1800” gramów, na którą udała się Agnieszka Jastrzębska. Dziennikarka rozmawiała z odtwórcami głównych ról. O czym opowiada historia?

Newsy z życia gwiazd

W dzisiejszym studiu Agnieszka Jastrzębska przedstawiła najciekawsze wydarzenia i plotki z życia gwiazd. Jakie metody pomogły Shakirze wygrać walkę z depresją? A jak wyszła Victoria Beckham na najnowszej okładce polskiego „Vogue’a”?