Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Piotr Kucharski przygotowywał w „Dzień Dobry TVN” dania kuchni włoskiej. Jaki jest przepis na cantucinni z kremem?

W Poznaniu przeszedł na świat „Aleksander Wielki”

Magdalena Zielińska i Sergiusz Zieliński to rodzice Aleksandra. – Jak byłam w ciąży, to nie odczuwałam, że dziecko może być takie duże – powiedziała Zielińska. – W naszym szpitalu miała miejsce bardzo miła sytuacja, otóż przyszedł na świat noworodek, bardzo duży; 5660 gramów – zaznaczył lek. med. Eryk Matuszkiewicz ze Szpitala Miejskiego im. Franciszka Raszei w Poznaniu.

Kiedy jest najlepszy czas na drugie lub trzecie dziecko?

Rozmawiały o tym mama Mieczysława i Zygmunta Marta Lech-Maciejewska oraz mama mama Augusta, Anielki i Anatola Olga Hilger. – Drugie dziecko ostro dało nam w kość – zdradziła Lech-Maciejewska. – Miałam takie poczucie po dwójce, że jest coś niepełnego – powiedziała Hilger. Jak przygotować dziecko na pojawienie się siostry lub brata? Czy to prawda, że dzieci same sobą się zajmują?

Kolak i Topa na planie „Pod powierzchnią”

- To jest dobrze skonstruowana, krótka rola – powiedziała Dorota Kolak o roli matki postaci odgrywanej przez Bartłomieja Topę w serialu „Pod powierzchnią”. Jaka będzie między nimi relacja?

Naturalne i proste sposoby na najczęstsze dolegliwości

Propagatorzy zdrowego stylu życia Karolina Szaciłło oraz Maciej Szaciłło opowiedzieli o prostych i naturalnych sposobach na najczęstsze dolegliwości. Co pomoże na migrenę? A jak zwalczyć przeziębienie?