Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Zbigniew Szwoch jest alpinistą przemysłowym i autorem książek podróżniczych. Mężczyzna przyznaje, że nie jest w stanie policzyć ile razy przymierzył Skandynawię. W ciągu ostatnich lat samotnie pokonał norweskie fiordy, Jezioro Bajkał, zakochał się w Grenlandii, gdzie pokonał legendarne Circle Trail. Swoje trasy przebywa niepozornym pompowanym kajakiem. - Kajak pneumatyczny możemy zabrać do plecaka, samolotu, luku w autokarze, ale jest znacznie wolniejszy niż standardowy sprzęt. Mogę z niego nie wychodzić dniami. Spotykam zorze polarną, stado reniferów czy nawet wieloryby na wodzie - zdradził Zbigniew. Jak na podróże mężczyzny reaguje jego żona? Jakich ryzykownych sytuacji doświadczył?

Samotna wyprawa na biegun południowy

Mateusz Waligóra sam siebie określa specjalistą od wyczynowych wypraw w najbardziej odludne miejsca planety. Już w listopadzie planuje kolejną podróż, tym razem na biegun południowy. - Zorganizowanie wyprawy na biegun wiąże się z olbrzymią ilością przygotowań, z pozyskaniem finansów. To nie jest tani wyjazd. Cieszę się, że to nastąpi, bo to będzie nagroda za te wszystkie lata poświęcone tej wyprawie - wyznał podróżnik. W dzisiejszym programie opowiedział również, jakie produkty ze sobą zabiera. Łączny zapas skompletowanej żywności mężczyzny wyniósł 60 kilogramów. Ile waży cały jego bagaż? Czym będzie transportował swój ekwipunek?

Danse Macabre - Halloweenowy pokaz freediverów

W Mszczonowie znajduje się prawdziwy raj dla nurków. W dzisiejszym programie Tomasz Zubilewicz postanowił sprawdzić, jak wygląda wyjątkowy taniec pod wodą. Korzystając z okazji prezenter przedstawił prognozę pogody na dziś. Jakie powietrze zmierza w stronę naszego kraju? Jakie zalety niesie ze sobą freediving?

Szczęśliwa i spełniona Ewa Farna

Ewa Farna dorastała na oczach kamer. Wszystko zmieniło się, gdy postanowiła powiększyć swoją rodzinę. Dziś przyznała się, że preferuje kameralne występy, a treści, które tworzy są jeszcze bardziej osobiste. O czym są jej najnowsze utwory? Jaką misję obrała artystka?