Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Psycholog i mediator Monika Dreger opowiedziała o tym, czy da się przewidzieć przemoc w związku. Co powinno nas zaniepokoić? – Nadmierna kontrola, że źle wypowiada się o innych partnerkach – powiedziała Dreger. Jakie mogą być rodzaje przemocy?

Haft przeciw przemocy

Artystka Małgorzata Gwiazdonik-Muller opowiedziała o akcji „Haftuj przeciw przemocy”. – Pomysł jest kontynuacją mojej działalności artystycznej – powiedziała. Co zmotywowało ją do stworzenia takiej akcji, która ma zwrócić uwagę na problem przemocy wobec kobiet? – Ta przemoc jest mało widoczna, ale bardzo długo w skutkach – zaznaczyła Iwona Grochowska, uczestniczka akcji, ofiara przemocy psychicznej.

Pyszne dania włoskiej kuchni

Piotr Kucharski przygotowywał w „Dzień Dobry TVN” dania kuchni włoskiej. Jak zrobić płaską zapiekankę makaronową?

Polskie pająki opanowały Wyspy Brytyjskie

Karolina Merska to polska artystka, która od wielu lat mieszka w Londynie. Jej znakiem rozpoznawczym są ludowe pająki, czyli ozdoby wieszane kiedyś na środku izby. Jak powstają takie dekoracje? Jakie jeszcze rzeczy znajdują się w jej sklepie?

Joanna Przetakiewicz lansuje modę na pomaganie

Joanna Przetakiewicz opowiedziała o T-shirtach z napisem „Love is love”. Jaki stoi za tym przekaz? – Najwyższą wibracją jaką możemy mieć jest miłość do siebie i do innych i dokładnie tym T-shirtem chcemy to przekazać – powiedziała. – Proste hasło, prosty przekaz: kochamy i pomagamy – zaznaczyła Katarzyna Kolenda-Zaleska, dziennikarka i Prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Na co przekazywane są środki ze sprzedaży T-shirtów i innych akcji organizowanych przez Fundację TVN?