Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

W konsekwencji reformy edukacji wzrosła liczba uczniów w szkołach. Młodzież z klas 7 i 8 musiała zostać w podstawówkach, przez co wiele placówek edukacyjnych boryka się z przepełnionymi salami, także gimnastycznymi. Żeby rozwiązać problem, dyrektor szkoły Witold Młynarczyk porozumiał się z sąsiednią podstawówką, która zgodziła się 2 razy w tygodniu udostępniać swoją salę sportową. Uczniowie 16 klas szkoły podstawowej nr 206 zmuszeni są chodzić tam na WF. O tym opowiedział w rozmowie z Robertem Stockingerem.

Jak Polacy obchodzili Święto Niepodległości?

11 listopada tego roku Polska obchodziła 101 lat odzyskania niepodległości. W jaki sposób świętowali Polacy? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli dziennikarz i publicysta Andrzej Stankiewicz oraz socjolożka Agata Szczęśniak. - W tym roku było wyjątkowo spokojnie, haseł bardzo anty było niewiele – wyjaśnił Stankiewicz.

Biegus – kaczor, który nie został rosołem

Klaudia mieszka z dwoma psami, kotem, a od niedawna z kaczorem, któremu dała na imię Biegus. Miał skończyć w garnku z rosołem, jednak zamiast tego skończył w mieszkaniu w stolicy. Jaka jest historia jego życia? Dlaczego Klaudia zdecydowała się na zaopiekowanie się zwierzęciem?

Gwiazdy na 35-leciu Papa D

Niedawno miejsce miał specjalny koncert z okazji 35-lecia istnienia zespołu Papa D. Na scenie dołączyły do grupy polskie gwiazdy. Jak swoją część występu wspomina Agnieszka Chylińska? Z jubilatami porozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

Co słychać w świecie gwiazd?

W studiu programu Agnieszka Jastrzębska podzieliła się najnowszymi plotkami z życia gwiazd. Jak obchodziły Święto Niepodłegłości? Dziennikarka opowiedziała również o macierzyństwie Joanny Krupy.

Agnieszka Dygant o mediach społecznościowych

Dziś większość gwiazd traktuje media społecznościowe jako komunikator z fanami. Jakie podejście ma do tego Agnieszka Dygant? - Ja już nawet z tym nie walczę – wyjaśniła.