Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Uczestnicy „Top Model” wzięli udział w pokazach na fashion weeku w Stambule. – Polecieliśmy do Turcji, wiedząc, że jest to bardzo prestiżowa impreza. Kiedyś kojarzył się ten kraj ze sweterkami, które przywoziliśmy do Polski, a teraz jest to tak naprawdę bardzo silny rynek modowy. Fashion week jest robiony przez 4 dni w fantastycznym miejscu, przylatują ludzie z całego świata  i naprawdę była bardzo ostra konkurencja. Stambuł to jest tak naprawdę mekka mody całego Bliskiego Wschodu. Także działo się dużo – powiedział Marcin Tyszka, fotograf i juror programu „Top Model”. Co widzowie zobaczą w dzisiejszym odcinku?

Gwiazdy na festiwalu Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu

Jak wyglądały przygotowania do obchodów Dnia Niepodległości? Jakie gwiazdy pojawią się obok Bovskiej i braci Golec na festiwalu Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu? – To festiwal, który ma pokazać rodzinne wspólne świętowanie – powiedział Jan Kowalski.

Jakie znaki zodiaku tworzą najszczęśliwsze związki?

– Synastria to taka dziedzina astrologii, która zajmuje się dopasowywaniem, dobieraniem i sprawdzaniem potencjału dwóch osób – wyjaśniła Anna Grzywaczewska-Ciuciura, astrolog Merkurja. Jak dopasować się astrologicznie, aby mieć udany związek? Jakie znaki zodiaku dobrze ze sobą grają, a których lepiej unikać? Czy Gosia Ohme Filip Chajzer tworzą dobry związek według gwiazd?