Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Od dziś możemy podróżować do USA bez wiz! Amerykanista Tomasz Pudłowski wyjaśnił, jak to dokładnie działa. Co zrobić, by móc polecieć do Stanów Zjednoczonych? Kto nie będzie mógł skorzystać z nowo obowiązujących przepisów?

A co w pogodzie?

Bartek Jędrzejak przedstawił szczegółową prognozę pogody na dziś.

Poranne sprzątanie miasta

Jak wygląda poranne sprzątanie miasta? Pracownicy służb komunalnych pokazali, jak wygląda ich dzień pracy. Co robią jeżeli właściciel posesji nie segreguje śmieci lub robi to źle? Podzielili się także najśmieszniejszym historiami, jakie ich spotkały w pracy.

My segregujemy, sąsiad nie – ile nas to kosztuje?

6 września weszła nowelizacja ustawy o czystości i porządku, według której każdy jest zobowiązany do segregacji śmieci. Karą za nieprzestrzeganie tego będą znacznie wyższe ceny za wywóz śmieci (nawet dwu- i czterokrotne). Łatwo jest zweryfikować, czy osoby mieszkające w domu jednorodzinnym przestrzegają przepisów. Jednak co w przypadku mieszkańców bloku, jeśli jeden z sąsiadów nie przestrzega przepisów? Na ten temat rozmawiali Karol Wójcik ze Związku Pracodawców Gospodarki Odpadami oraz Monika Michalska, autorka bloga o zagospodarowaniu odpadów.

Krakowski pokaz mody z gwiazdami

W Krakowie obył się pokaz mody Plicha, na którym bawioło się wiele gwiazd. Dlaczego Agnieszka Dygant i Katarzyna Herman postanowiły pojawić na pokazie? Czym projektant zaskoczył widzów podczas show?

Co słychać w świecie gwiazd?

Robert Korzeniowski ponownie wziął ślub! Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co jeszcze wydarzyło się w świecie show-biznesu.