Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Już dziś o 21.30 na kanale TVN finałowy odcinek „39 i pół tygodnia”. Z tej okazji w studiu „Dzień Dobry TVN” gośćmi byli: Tomasz Karolak, odtwórca roli Darka Jankowskiego, oraz Daria Widawska, serialowa Anka Jankowska. Czym ostatni odcinek zaskoczy fanów serialu „39 i pół tygodnia”? – Tak naprawdę opowiadamy trochę o nas, o nas prywatnie, takimi jakimi jesteśmy ludźmi, tak jak to życie przeżywamy. Ta doza autentyczności, którą i Daria daje, i ja daję, i reszta kolegów aktorów, powoduje, że potrafimy się zidentyfikować z tymi bohaterami. To jest najważniejsze – zdradził Tomasz Karolak.

Bill Pullman – mam Polskę w swoim DNA

Piotr Kraśko porozmawiał z Billem Pullmanem o filmie „Ukryta gra” i o historii, która przewija się w filmie. Aktor zdradził także, jak wyglądała jego współpraca z Piotrem Woźniakiem-Starakiem i Robertem Więckiewiczem. Bill Pullman spędził w Polsce miesiąc, jak wspomina ten czas? – Teraz Polskę mam w swoim DNA – wyznał.

Gęś w kuchni

Gęsina jest nie tylko smaczna, ale i zdrowa! To udowadniał w kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma. Kucharz przygotował m.in. pierś z gęsi z jabłkiem, kluskami śląskimi i sosem z czerwonego wina.

Pogoda na dziś

Prosto ze świata jeży Tomasz Zubilewicz przedstawił szczegółową prognozę pogody.

Muniek wraca do zdrowia po wylewie

Muniek Staszczyk powraca do zdrowia. Na rynku pojawiła się jego nowa płyta i autobiografia. – Dziękuje wszystkim za wsparcie i za ciepłe słowa podczas dochodzenia do zdrowia. To cały czas trwa, rehabilitacja, rekonwalescencja, ale z Bożą pomocą jestem wśród żywych – powiedział muzyk. W rozmowie zdradził, jak wygląda jego powrót do pełnej sprawności. Co choroba zmieniła w jego życiu? Jakie ma teraz plany?