Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Jak czuje się przyszła mama?

Izabela Janachowska to prowadząca program „Panny młode ponad miarę”, która spodziewa się dziecka. Czy robi przerwę w pracy? – Udało mi się tak ułożyć ten kalendarz, że całkowicie nie zniknę, ani moje programy nie znikną – zdradziła. Czego się obawia? – Mam milion obaw, wchodzę w tak nowy dla siebie temat, że nic nie wiem – powiedziała. Jak jej mąż ją wspiera? Czy wie już, jak będzie wychowywać swoje dziecko?

Joga twarzy sposobem na młodość?

Okazuje się, że joga twarzy może być sposobem na zachowanie młodości. Dziennikarka Barbara Pasek postanowiła to sprawdzić na własnej skórze. – Coraz więcej ludzi chce żyć bliżej natury i stosować naturalne techniki – powiedziała Anna Kaim, instruktorka jogi twarzy. Jak wyglądają ćwiczenia?

Codzienne nawyki, które tworzą zmarszczki

Ekspertka jogi twarzy Marta Kucińska wyjaśniła, jakie codzienne nawyki tworzą zmarszczki na twarzy. Jak tego uniknąć i jak poradzić sobie ze zmarszczkami, które pojawiają się rano?

Kasza gryczana – najlepsza przekąska

Kucharz Jakub Kasprzak przygotowywał w kuchni programu dania z kaszą gryczaną. Co pojawiło się na stole?

Jak rozmrażać mięso?

Urszula Somow wyjaśniła, jak prawidłowo rozmrażać mięso. Czy można to zrobić z użyciem mikrofalówki? – Jeżeli decydujemy się na mikrofalówkę, to lepiej, żeby to były małe porcje – powiedziała dietetyczka. Dlaczego nie zalewać mrożonego mięsa ciepłą wodą?