Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

- Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo żyliśmy bardzo intensywnie i spełnialiśmy wszystkie nasze marzenia – powiedziała Małgorzata Lurzyńska o życiu ze swoim narzeczonym Piotrem Bargołem do momentu tragicznego wypadku w Armenii podczas schodzenia z góry Aragac. – Wycieczki, które się tam wybierały, to byli rodzice z dziećmi, więc to było popularne miejsce – wyjaśniła. - Nawet jakby ktoś wymyślił taki horror, to stwierdziłabym, że scenarzysta przesadził - zaznaczyła. Jak doszło do wypadku?

Dzikie zwierzęta na szlaku

Marcin Kostrzyński starał się wyjaśnić zachowanie zwierzęcia, które atakuje człowieka. Jak zachować się przy bliskim spotkaniu z niedźwiedziem? A jak zachować się, gdy spotkamy w lesie dzika?

Dziś dzień jeża

Z okazji Dnia Jeża Tomasz Zubilewicz z „Dzień Dobry TVN” odwiedził pana Oktawiana, który opiekuje się jeżami. Na jakie choroby zapadają jeże?

Ulubieniec widzów „Top Model” – Michał Gała

Michał Gała niestety pożegnał się z „Top Model”. Jak wyglądała jego przygoda w programie? Juror Dawid Woliński uważa, że mimo tego, że Michał odpadł z programu, to tak naprawdę go wygrał. – Nagle wzbudził tak ogromną empatię tłumów i ludzi, którzy oczekiwali tego od „Top Model”, czyli poczucia humoru, wdzięku, niewyszukanej gracji – zaznaczył Woliński. Co dał mu ten program? – Przede wszystkim otworzył mi furtki – podkreślił Gała. – Swoje pięć minut, które w tym momencie mam wykorzystam jak najbardziej – dodał.