Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Z okazji Dnia Jeża Tomasz Zubilewicz z „Dzień Dobry TVN” odwiedził pana Oktawiana, który opiekuje się jeżami. Jak te zwierzęta przygotowują się na zimę?

Gęś w kuchni

Sebastian Olma przygotowywał gęś faszerowaną kaszą gryczaną.

Niech to gęś kopnie!

Mikołaj Rey wybrał się na Kujawy do Kołudy Wielkiej, która jest stolicą gęsi. Jaka jest historia tego miejsca? Opowiedziała o tym dr inż. Halina Bielińska. Co jedzą gęsi? A jakie dania miał okazję posmakować Rey?

Na prawo jazdy nigdy nie jest za późno…

Kinga Burzyńska skończyła kurs na prawo jazdy, ale nie zdała egzaminu. Teraz pod okiem szkoleniowca Kamila Kłysza postanowiła przypomnieć sobie podstawy. – Nigdy nie jest za późno, żeby rozpocząć naukę jazdy – zaznaczył Kłysza. Jak jej poszło na torze?

Droga do finału „Mam Talent!”

Barbara Chlebisz, Łukasz Trafiałek i Łukasz Chwieduk to finaliści programu „Mam Talent!”. – Wszyscy jesteśmy zadowoleni – powiedział Chwieduk.

Wirtualny świat w rozmiarze plus size

Instagramerki Karolina Bednarczyk-Żyłka, Magdalena Woźniak i Monika Sławik opowiedziały, co zmotywowało je do udostępniania swoich zdjęć w mediach społecznościowych. – Zauważyłam trend na Instagramie, że dziewczyny plus size są popularniejsze, powstaje coraz więcej takich kont – powiedziała Monika Sławik. – Potrzebujemy tej różnorodności – dodała. – To nie jest tak, że my promujemy otyłość, chodzi o to, że mimo tego, że ktoś ma więcej kilogramów, żeby dobrze czuł się w swoim ciele – zaznaczyła Karolina Bednarczyk-Żyłka.

Piękna w każdym rozmiarze

Gośćmi programu były influencerki Ewa Zakrzewska, Agata Kaługa i Urszula Chowaniec. – Dziesięć czy piętnaście lat temu nie miałybyśmy nawet odwagi myśleć o tym, żeby siebie akceptować, żeby siebie pokazywać albo przyjść do telewizji – powiedziała Kaługa. – Zaczęliśmy mówić o tym, że w grubym ciele można normalnie żyć, można mieć swoje hobby, to jest progres – zaznaczyła Chowaniec.