Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

- Kult to zespół instytucja, nie ma drugiego przykładu w polskiej muzyce zespołu, który przechowałby się przez tak przeróżne epoki, od lat 80. do dnia dzisiejszego, cały czas trzymając poziom – powiedział w „Dzień Dobry TVN” dziennikarz muzyczny Piotr Metz. – Jak mi się uda otworzyć oczy na koncercie i patrzę jacy ludzie są przed sceną, że to są dzieci, wnuki, że to są kolejne pokolenia – zaznaczył perkusista zespołu Kult Tomasz Goehs. – Szalenie ważne są teksty – dodał Metz.

Kazik Staszewski szczere o życiu rockmana

Kazik Staszewski opowiedział o tym, jak jego piosenki odnoszą się do współczesnej sytuacji w Polsce.

Andrzej Seweryn – czy czuje się spełniony?

Książka „Andrzej Seweryn. Ja prowadzę” to wywiad rzeka z aktorem. W jakim teledysku wziął niedawno udział?

Tomasz Zubilewicz pływa po Wiśle

Tomasz Zubilewicz przedstawiał prognozę pogody pływają po Wiśle na „Darze Mazowsza”. Jakie będą dzisiaj temperatury?

Tadeusz Muller i proste przepisy z kaszy jaglanej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” dania z kaszy jaglanej przygotował Tadeusz Muller. Opowiedział, jakie właściwości ma kasza jaglana, i zdradził, w jaki sposób ją ugotować, aby się nie kleiła i pozostała sypka. W jego menu znalazły się wegańskie pulpeciki z pieca w sosie pomidorowym oraz bezglutenowy jabłecznik z kruszonką.

Ania Rusowicz – dziewczyna w stylu retro

Ania Rusowicz to wokalistka, laureatka nagród muzyczny Fryderyki. Jest też córką tragicznie zmarłej  Ady Rusowicz, gwiazdy estrady. – Muzyka zawsze była w moim domu rodzinnym – powiedziała wokalistka. – Relacja z muzyką jest trudna, bo skoro muzyka zabrała mi moją najukochańszą mamę, to znaczy, że to jest jej wina, bo mama wtedy wracała z koncertu – zdradziła. – Ja się obraziłam na muzykę – dodała. Jak zaczęła się jej kariera muzyczna? Jak wygląda pokój muzyczny jej i jej męża? W studiu programu Ania Rusowicz i jej mąż Hubert Gasiul opowiedzieli o swojej najnowszej płycie „Przebudzenie”. Jak wygląda ich współpraca? – Jakoś tak rodzinnie jest nam łatwiej to wszystko pogodzić – zaznaczyła Rusowicz. Czy czuje się spełniona i szczęśliwa?