Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

22 sierpnia nad Tatrami przeszła burza. W wyniku uderzeń piorunów 5 osób zginęło, a około 160 osób zostało rannych. Gościem „Dzień Dobry TVN” był ks. Jerzy Kozłowski z parafii pw. Maryi Matki Kościoła w Dzierżoniowie, który przeżył trzykrotne uderzenie piorunem. W studiu opowiedział o tym, jak on zapamiętał ten dzień. Jaki jest obecnie jego stan zdrowia? Czy czuje się cudownie ocalony?

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz przestawiła informacje z kraju i ze świata.

„Dobrze pościelona” sypialnia Kamili i Tomasza

Małgorzata Socha wyruszyła na pomoc Kamili i Tomaszowi. Razem z projektantem wnętrz Szymonem Machaczką skończyła remont sypialni młodych rodziców. O jakim wnętrzu marzyli? – Preferujemy minimalizm – powiedział Tomasz Pawelec. – Tak, im mniej rzeczy, tym lepiej. Byle nie krzykliwe kolory. Luimy mieszać i stary styl, i nowoczesne dodatki  – dodała Kamila Cecot. Czy Małgorzata Socha sprostała oczekiwaniom mieszkańców?

Tadeusz Muller i proste przepisy z kaszy jaglanej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” dania z kaszy jaglanej przygotował Tadeusz Muller. W jego menu znalazły się, m.in.: wegańskie pulpeciki z pieca w sosie pomidorowym oraz bezglutenowy jabłecznik z kruszonką.