Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Forma Anny Woźniakowskiej robi wrażenie. Kilka dni temu zawodniczka bikini fitness została mistrzynią świata w zawodach sylwetkowych. Czy ten tytuł był jej największym marzeniem? Jak długo pracowała nad swoją sylwetką?

Torebki z zawleczek od puszek

Twórczość Magdaleny Wojdyło to doskonały przykład na to, że odpady mogą być cennym surowcem i można je wspaniale wykorzystać. Jak wpadła na pomysł, by z metalowych zawleczek od puszek tworzyć wyjątkowe torebki?

Spacer po Paryżu

O tej porze roku Paryż jest wyjątkowo piękny. Na wspaniały spacer zabrały nas dziś Anna Kowalska i Żaneta Rosińska. Jakie ciekawostki o mieście zakochanych nam zdradziła dziennikarka? A w Polsce jaka czeka nas pogoda?

Jak prać puchowe kurtki?

Kurtki puchowe bezapelacyjnie zapewniają najwyższy komfort termiczny jesienią i zimą. Jednak by jak najdłużej zachowały swoje parametry, należy o nie odpowiednio dbać. Co zrobić, by nie uległy zniszczeniu podczas prania  w pralce automatycznej? A może lepiej zrobić to ręcznie? Wszystkie praktyczne instrukcje zdradziła w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Małgorzata Świgoń.

Komentarze i pytania naszych widzów

Zachęcaliśmy dziś naszych widzów, by komentowali omawiane tematy, a wszystkie wypowiedzi śledził Robert Stockinger.