Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Róisín Murphy to irlandzka wokalistka i współzałożycielka zespołu Moloko. Mimo że od 27 lat jest królową parkietu, prowadzi całkiem przyziemne życie z mężem i córkami. Teraz powróciła z nową płytą "Róisín Machine". Czego możemy się spodziewać po tym albumie? Z gwiazdą porozmawiała Gabi Drzewiecka.

Gaba Kulka i wyjątkowy koncert dla Paderewskiego

„Kulka/Paderewski/Kulka” to wyjątkowy koncert, który wpisuje się w 160-tą rocznicę urodzin wybitnego artysty i wielkiego męża stanu. O wydarzeniu w rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedziała organizatorka i wokalistka Gaba Kulka.

Marcelina Czepiel - dziewczyna w kasku urodzona

Marcelina Czepiel to 18-latka, która wygrywa z mężczyznami na torach samochodowych. Wśród licznych sukcesów na koncie ma m.in. zdobyte niedawno wicemistrzostwo Bliskiego Wschodu. Jak wspomina start w Dubaju? Kiedy zainteresowała się motosportem? Czy lubi ciężko trenować? O tym wraz z rodziną opowiedziała w programie.

Bartosz i Paweł Zmarzlik o swojej żużlowej karierze

Bartosz Zmarzlik to polski żużlowiec, reprezentant Polski, wychowanek i kapitan Stali Gorzów Wielkopolski. Dwukrotny indywidualny mistrz świata. Jego brat Paweł również zaistniał w świecie żużlu. Dlaczego wybrali akurat ten sport? Na to pytanie odpowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.