Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Tomasz Zubilewicz przedstawił szczegółową prognozę pogody.

Głośne zabawki a słuch dziecka

13-letnia Nora z Kanady mierzyła natężenie dźwięku pod włączonymi suszarkami do rąk i odkryła, że 33 z 44 przebadanych urządzeń przekraczało 100 decybeli. Doktor Michał Wątróbski opowiedział o tym, jak popularne grające zabawki wpływają na narząd słuchu. – Norma taka dla zabawki, dla życia codziennego, dla pracy zawodowej to 80-85 decybeli w ciągu 8-godzinnego dnia pracy. Dla zabawki wydaje mi się to trochę za wysoko – powiedział otolaryngolog. Czy głośnie zabawki niszczą słuch dzieci? Czy podobny wpływ na zdrowe mają popularne zabawki i urządzenia dla niemowląt, które wytwarzają szum?

Uratował 4 osoby z karambolu, właśnie dostał polskie obywatelstwo

Andrij Sirowacki, ukraiński kierowca, który uratował 4 osoby z karambolu na autostradzie A6, w przyspieszonym trybie otrzyotrzymał wraz z całą rodziną polskie obywatelstwo. Co państwo Sirowaccy czują w związku z tym wydarzeniem? Co oznacza dla nim polskie obywatelstwo?

Tadeusz Muller i proste przepisy z kaszy jaglanej

– Dzisiaj mamy kaszę jaglaną. Jest to królowa wśród kasz. Dzięki dietetykom odkrywamy ją na nowo, dlatego, że ma nadprzyrodzone właściwości – powiedział Tadeusz Muller, który gotował w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Opowiedział, jakie właściwości ma kasza jaglana, i zdradził, w jaki sposób ją ugotować, aby się nie kleiła i pozostała sypka.

Serwis informacyjny

Katarzyna Zdanowicz przedstawiła wiadomości z kraju i ze świata.

Siostrzana miłość przeciw chorobie

Nikola Furman była najmłodszą uczestniczką 8. edycji programu „Top Model”, z własnej woli zrezygnowała z dalszego udziału ze względu na chorobę swojej młodszej siostry Amelki. 3-letnia dziewczynka cierpi na złośliwy nowotwór – mięśniaka tkanki łącznej. Jak wygląda walka z chorobą?

Nikola Furman z „Top Model” walczy o zdrowie siostry

Gościem „Dzień Dobry TVN” była Nikola Furman i opowiedziała, jaki jest obecnie stan Amelki. Co czuła w związku z chorobą siostry? Czy żałuje decyzji o opuszczeniu programu „Top Model”? Jak obecnie funkcjonuje jej rodzina? Jak można pomóc 3-letniej Amelce, siostrze Nikoli Furman?