Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Bohaterką trzeciego odcinka dwunastej edycji "Kobiety na krańcu świata" jest wyjątkowa postać. Martyna Wojciechowska spotkała się z Austriaczką Jennifer Bricker-Bauer, która pokonała przeciwności losu i osiągnęła niebywały sukces. Jak to jest być niepełnosprawną gimnastyczką? Historię kobiety dziennikarka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Bartek Jędrzejak i prognoza pogody

Bartek Jędrzejak wybrał się nad Morze Bałtyckie, by przyjrzeć się morsującym Gdańszczanom. Jaka pogoda czeka nas w nadchodzącym tygodniu?

Yuval Harrari i jego spojrzenie na ludzkość

Jego książki stają się światowymi bestsellerami, a adaptacją jednej z nich zainteresował się słynny reżyser Ridley Scott. Światowi przywódcy proszą go o opinie na temat dalszych losów świata. Kim jest prof. Yuval Harrari? O swojej literackiej karierze i spojrzeniu na świat opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Magdalena Zawadzka o swoim mężu Gustawie Holoubku

Wojciech Mann udostępnił w mediach społecznościowych fragment archiwalnego programu, w którym Gustaw Holoubek mówił, kogo się najbardziej boi. Wielu internautów uznało, że słowa aktora sprzed lat idealnie pasują do obecnej sytuacji w kraju. Co o tym sądzi jego żona Magdalena Zawadzka? O ich wspólnym życiu opowiedziała w programie.