Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Do kin wchodzi film „Terminator: Mroczne przeznaczenie” z Arnoldem Schwarzeneggerem jako Carl i Terminator T-800. – Jednym z powodów jego sukcesu jest jego poczucie humoru, zawsze potrafił się trochę z siebie śmiać – powiedziała w „Dzień Dobry TVN” Anna Wendzikowska. Jak wyglądało jego dzieciństwo? – Zawsze był indywidualistą – zaznaczyła dziennikarka. Jakie filmy ma na swoim koncie?

Finałowy koncert na planie „39 i pół… tygodnia”

Kinga Burzyńska wybrała się na plan serialu „39 i pół… tygodnia”. W finałowym koncercie Darka Jankowskiego (granego przez Tomasza Karolaka) wzięli udział nie tylko statyści, ale też zaproszeni na plan fani serialu. Czy Karolak pamięta swój pierwszy występ na scenie? – Mieliśmy w liceum zespół punkowy, który miał tylko jeden występ, była pusta sala – zdradził aktor. Co działo się na planie?

Jesienią przed TV. Co podjadać?

Szymon Czerwiński zdradził przepisy na przekąski idealne do wieczorów spędzanych przed telewizorem.

Idzie żonglować na Mount Everest

Krzysztof Dranik to żongler i barman, który postanowił spróbować żonglowania na górze Mount Everest. – To jest moje marzenie od dziewiątego roku życia – powiedział Dranik. Czy ma doświadczenia ze wspinaniem? Jakie jest cel charytatywny jego wyprawy?

Bezdomny, który podbija domy mody

Yoav Enoch to dziewiętnastoletni Izraelczyk, który został znany dzięki zdjęciu zrobionemu przez Martę Wojtal na plaży. Jak wspominał ten dzień? Jak zmieniło się jego życie?

Yoav Enoch podbija domy mody

Yoav Enoch to dziewiętnastoletni Izraelczyk, który został znany dzięki zdjęciu zrobionemu przez Martę Wojtal na plaży. Jak wspominał ten dzień? Jak zmieniło się jego życie? Fotografka Marta Wojtal opowiedziała o spotkaniu z Yoavem Enochem. – On wyglądał jak kadr z filmu, gdy szedł po plaży – powiedziała. – Wierzę, że nic się nie dzieje z przypadku – zaznaczyła. Czy są w kontakcie?