Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

#instaboys, nowy model faceta? – Współczesny mężczyzna to na pewno jest taki, który dba o siebie – powiedział Sebastian Kowalczyk. – Mit o prawdziwym mężczyźni w białym podkoszulku przepoconym już jest za nami – dodał Jędrzej Rusin. Jaki wpływ na współczesnych mężczyzna mają media społecznościowe?

#polishboy – co na to jego mama?

Jak mamy instagramerów reagują na to, co publikują w sieci? Swoimi spostrzeżeniami podzieliły się: Jolanta Rosińska, mama Michała Baryzy, i Marina Szpotowicz, mama Mansa Vechessa. – Mam takie wrażenie, że osoby, które są bardzo aktywne w Internecie czasem mylą to „ja społeczne”, które jest definiowane przez ilość lajków, przez ilość komentarzy, z tym „ja prawdziwym” – powiedziała medioznawca Małgorzata Majewska. – Jest takie niebezpieczeństwo, że my znikniemy, że wszystko, co stworzymy, będzie właściwie tą postacią. Tożsamość jest budowana przez innych. W związku z tym jest zależna od innych. I tutaj dla mnie jest bardzo duże niebezpieczeństwo dla takich młodych ludzi – dodała.

Prognoza pogody

Tomasz Zubilewicz przedstawił szczegółową prognozę pogody. Czy czeka nas zima stulecia?

Aplikacje menstruacyjne – hit czy kit

Aplikacje menstruacyjne wyliczają, kiedy kobieta może spodziewać się miesiączki, a także pomagają wyznaczać dni płodne i dni niepłodne. Jak działają? Czy można im ufać? Czy korzystanie z nich ma sens? Na te pytania opowiedziała ginekolog Beata Sterlińska-Tulimowska. – Aplikacja nie jest sposobem na antykoncepcję, natomiast może pomagać kobietom, które starają się o dziecko –stwierdziła.