Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Czy dbanie o siebie jest męskie?

Modni, dbający o siebie mężczyźni często są uznawani za niemęskich. Dlaczego tak jest? Dwóch dbających o siebie panów Paweł Sarga i Piotr Jeziorowski opowiedzieli o swoim podejściu do mody i estetyki. – Lubię dopasowane koszule, które nie są zbytnio długie – wyjaśnił Jeziorowski. W studiu „Dzień Dobry TVN” stylistka Malwina Wędzikowska, satyryk Krzysztof Skiba i pisarka Katarzyna Lengren opowiedzieli o tym, co jest według nich najbardziej niemęskie.

Jakub Kasprzak i jego przepisy z kaszą gryczaną w roli głównej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Jakub Kasprzak przygotował potrawy bazujące na kaszy gryczanej. Pokazał między innymi, jak zrobić gryczane prażynki i popcorn z kaszy gryczanej. – Tak jak zwykły popcorn - puści białko i popęka – wyjaśnił.

„Dzień Dobry TVN” z sąsiedzką wizytą

W Studziankach trzy siostry organizują babskie spotkania. Co się podczas takich spotkań dzieje? Reporterka Katarzyna Jaroszyńska odwiedziła mieszkanki Studzianek, by zapytać o to wyjątkowe przedsięwzięcie. - Mężczyzn nie ma na pewno – wyjaśniła jedna z nich.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Dziennikarz Andrzej Stankiewicz zawitał do studia „Dzień Dobry TVN”, by podzielić się najnowszymi newsami z pierwszych stron polskich gazet. Opowiedział między innymi o zatrzymaniu byłego rzecznika MON i urlopach tacierzyńskich w Brukseli.