Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Robert Stockinger czytał dziś najciekawsze wiadomości z naszych mediów społecznościowych. Jakie tematy wzbudziły największe zainteresowanie wśród widzów „Dzień Dobry TVN”?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak wybrał się dziś na dach studia „Dzień Dobry TVN”, by cieszyć się pięknym widokiem na panoramę miasta. O jakich zmianach w pogodzie opowiedział? O której godzinie będziemy mogli obserwować częściowe zaćmienie słońca?

Gwiazdy TVN świętują 25-lecie stacji wspólną sesją

25 lat temu wystartowała telewizja TVN. Jak gwiazdy naszej stacji wspominają swoje początki? Dziś w trakcie sesji dla magazynu "Viva!" sprawdziła to Sandra Hajduk-Popińska. - Mój pierwszy dzień to były zdjęcia do programu „Automaniak”. Panowało wtedy takie przekonanie, że kobieta absolutnie nie może mówić o motoryzacji, na dodatek tak młoda, bo miałam wtedy 22 lata. Mimo wielkiej niewiary i sprzeciwu prezes Mariusz Walter powiedział, że właśnie w tej stacji tak będzie i to właśnie ja będę ten program prowadzić - powiedziała Martyna Wojciechowska. Jak Maja Ostaszewska wspomina swoją wyjątkową rolę w serialu „Przepis na życie”? Jak „Milionerzy” odmienili życie Huberta Urbańskiego?

Co słychać w show-biznesie?

Sandra Hajduk-Popińska w dzisiejszym programie przedstawiła najnowsze informacje ze świata show-biznesu. Dziennikarka opowiedziała między innymi o czarnej liście światowych gwiazd w restauracjach. Jak skandale wywołują celebryci? W jakiej wymagającej roli pojawi się niebawem Brendan Fraser?