Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Niedawno weszło w życie rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego. Jak teraz będzie wyglądała kontrola drogowa? Jakie zmiany weszły w życie? Robert Stockinger porozmawiał z Radosławem Kobrysiem z Komendy Głównej Policji.

Amerykański sen w Mońkach

Mońki to miasto w województwie podlaskim. Przez lata kojarzyło się z dolarem oraz kartoflem -
słynęło z tego, że wielu mieszkańców wyjeżdżało za chlebem za ocean. W mieście nie było rodziny, która nie miałaby kogoś w USA. Jak życie w Mońkach wygląda obecnie? Czy po zniesieniu wiz więcej mieszkańców ma zamiar wybrać się do Stanów Zjednoczonych?

Dorota Malesa o kulisach zniesienia wiz

Jak będzie wyglądała podróż do USA po 11 listopada? Czy zniesienie wiz oznacza, że możemy po prostu wsiąść w samolot i polecieć do Stanów Zjednoczonych? O nowych zasadach podróżowania do Ameryki w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała dziennikarka i autorka książki "Ameryka.pl" Dorota Malesa.

Mateusz Hładki o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej

Robert i Anna Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Piłkarz potwierdził nowinę podczas meczu Ligi Mistrzów typowym dla piłkarzy gestem. Przyszła mama opublikowała również na swoim profilu instagramowym wymowne zdjęcie. O tym wydarzeniu opowiedział Mateusz Hładki.

Monika i Tomasz Szczepanikowie i ich sposób na miłość

Monika Szczepanik na co dzień jest nie tylko partnerką Tomasza Szczepanika, ale również managerem jego zespołu - Pectus. Jak godzi ze sobą te dwie funkcje? O swoim wspólnym życiu i sposobie na miłość para opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Mateusz Hładki i najnowsze informacje ze świata show-biznesu

W studiu „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki podzielił się nowymi informacjami z życia gwiazd. Opowiedział między innymi o domniemanym rozstaniu Sandry Kubickiej i nowym utworze George’a Michaela.