Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Natalia Maria Wojciechowska to primabalerina z autyzmem. – Taniec jest dla mnie całym moim życiem – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. - Natalia skończyła szkołę baletową w Hamburgu, jest wybitną i uznaną tancerką – zaznaczył Sylwester Biraga, przyjaciel Natalii, reżyser teatralny. – W szkole baletowej za przykład stawiano osoby bardzo niezdrowo chude – zdradziła. – W anorektycznym szczycie miałam około 162 cm wzrostu i ważyła 25 kilogramów – dodała. Jak wpłynęła na nią wiedza o tym, że ma autyzm? Jakie widzi zalety w autyzmie? – Bycie konsekwentną, dążenie do celów, kochanie swojej inności – podkreśliła. Jaką jest nauczycielką w szkole baletowej?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział, jaka będzie dzisiaj pogoda.

Bakłażanowa kuchnia Samar

Samar Khanafer zdradziła w kuchni programu przepisy na dania z bakłażanem w roli głównej. Jak zrobić pieczonego bakłażana z figami?

12-letni mistrz kadetów młodszych w kickboxingu

Xavier Rzeszut to mistrz kickboxingu. Dlaczego wybrał ten sport? – Był bardzo żywym dzieckiem i chcieliśmy, żeby trochę rozładował energię – powiedział tata Xaviera Tomasz Rzeszut. Jakie ma sukcesy na swoim koncie? Jak łączy sport z nauką w szkole?