Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Jastrzębska porozmawiała z gwiazdami o kulisach rodzicielstwa. Jaką mamą jest Otylia Jędrzejczak? O wychowywaniu córki opowiedziała również aktorka Katarzyna Bujakiewicz. Co Rafał Maślak sądzi o pokazywaniu swojego dziecka w mediach? W studiu programu dziennikarka zdradziła również, kim jest partnerka aktora Keanu Reevesa.

Czy owoce są wrogiem odchudzania?

Owoce są zdrowe, jednak mówi się, że spożywane w nadmiarze mogą utrudniać odchudzanie i sprzyjać niekontrolowanemu przybieraniu na wadze. Czy owoce naprawdę są wrogiem odchudzania? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała dietetyk Magdalena Jarzynka.

Jak wygląda Festiwal fig na południu Francji?

Figa to egzotyczny owoc, bogaty w witaminy i składniki mineralne. Wyjątkowo ważny jest w diecie Francuzów. Patrycja Wanat wybrała się na Festiwal fig w Mas d'Azil na południu Francji. Za co je kochają mieszkańcy regionu? – Świeże figi najlepiej jeść prosto z drzewa – wyjaśnił prezydent stowarzyszenia Effets Nature Guy Roumat.

Bakłażanowa kuchnia Samar Khanafer

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Samar Khanafer przygotowała bakłażana na wiele sposobów. Jaka jest jego nazwa botaniczna? Blogerka kulinarna zdradziła również, jak odpowiednio upiec bakłażana, by nie był gorzki.

Przegląd prasy Joanny Mąkosy

W studiu programu Joanna Mąkosa podzieliła się najnowszymi informacjami z polskiej prasy. Opowiedziała między innymi o rezygnacji Donalda Tuska z kandydatury na stanowisko prezydenta, wojnie szkół z e-papierosami i galach Fame MMA.