Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Po wielu latach zespół The Dumplings zwiesza swoją działalność. Fani ich muzyki będą musieli przygotować się na rozstanie z ich koncertami i nowymi wspólnymi płytami. Czy mają plany na solową karierą, a może pójdą w zupełnie inną drogę? O tym Justyna Święs i Jakub Karaś rozmawiali w dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN”.

Jak urządzić pokój dziecka w duchu Montessori?

Maria Montessori była włoską lekarką, która stworzyła innowacyjny model nauczania. Zgodnie z metodą otoczenie, w którym przebywa dziecko, ma wpływ na rozwój jego zdolności poznawczych, dlatego warto zadbać o to, by przedmioty były na wysokości oczu malucha. O tym, jak urządzić pokój według zasad Montessori, opowiedziała Anna Adamczyk.

Kulisy serialu „Pod powierzchnią”

Kina Burzyńska wybrała się na plan serialu „Pod powierzchnią”, gdzie rozmawiała z aktorami. Bartłomiej Topa oraz wielu innych opowiedziało o tym, co wydarzy się w nowym sezonie.

Jednogarnkowe jesienne dania

W dzisiejszej kuchni programu Piotr Kucharski zdradził przepis na pyszny, bezmięsny bigos oraz pokazał, w jaki sposób przygotować domowy makaron cavatelli.

Prokop i Hołownia – przyjaciele nie tylko w pracy

Marcin Prokop i Szymon Hołownia wydali trzecią wspólnie napisaną książkę "Pół na pół. Rozmowy nie dla dzieci". Opowiada ona o początkach ich kariery zawodowej, o swojej przyjaźni oraz i tym, jak wyglądają ich rodzinne relacje. Jak narodziny dzieci zmieniły ich życie?