Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Piotr Stokłosa jest autorem zdjęć i filmów do kampanii reklamowych najbardziej luksusowych marek świata. Jakie są jego zawodowe marzenia? O swojej paryskiej karierze opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. – Do Paryża przyjechałem za dziewczyną – zdradził. Jakie są jego ulubione miejsca?

Sylwia Zawalnicka – Polka, który zarządza służbą w posiadłościach milionerów

Sylwia Zawalnicka przez 20 lat pracowała w domach najbogatszych Niemców. Obecnie zarządza wieloma posiadłościami i zajmuje się szkoleniem osób, które chciałaby pracować tak jak ona. O swojej karierze i jej początkach opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. Towarzyszył jej mąż Sławomir i syn Franciszek.

Piotr Kucharski i jego przepis na chlebek roti

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jak przygotować indyjski chlebek roti. – Rozwałkowane ciasto smaruje klarowanym masłem i zwijam – wyjaśnił.

Czy dentyści powinni być w każdej szkole?

Ministerstwo ogłosiło, że za regularne przeglądy dentystyczne będą teraz odpowiedzialne szkoły. Jak ma to działać? O projekcie opowiedziała między innymi Urszula Szulińska, która prowadzi dentobus. Jakie doświadczenia z opieką dentystyczną w szkołach mają rodzice?

Do jakiego wieku rodzic powinien myć dziecku zęby?

Rozpoczęta odpowiednio wcześnie pielęgnacja jamy ustnej może ustrzec nasze dziecko przed poważnymi problemami w przyszłości. Rodzice zazwyczaj mają wiele wątpliwości dotyczących tego, jak dbać o ząbki malucha. Do jakiego momentu powinni myć dziecku zęby? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała dentystka dziecięca Aleksandra Burczyńska.