Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Macierzyństwo jest wyzwaniem dla każdego rodzica. Mówi się, że najtrudniej poradzić sobie z pierwszym dzieckiem, a wychowanie kolejnych jest już łatwiejsze, gdyż już przez to przechodziliśmy. Czy faktycznie tak jest? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” rozmawiały dziś Aleksandra Woźniak i Anna Weber, które obie są potrójnymi mamami.

Bezdomny z misją pomagania

Pan Paweł Ilecki od dwudziestu trzech lat jest bezdomny. Trudne sytuacje w jego życiu doprowadziły do momentu, w którym jedynym rozwiązaniem jego problemów było dla niego samobójstwo, które na szczęście nie doszło do skutku. Dzięki pomocy dobrych ludzi to on wspiera innych i na nowo odnalazł sens życia.  – To jest człowiek, który nie przejdzie obok ciebie obojętnie – mówił jego znajomy.

Jabłecznik, szarlotka czy ciasto z jabłkami?

W dzisiejszej kuchni Beata Kartowicz zdradziła przepisy na różne wersje ciast z jabłkami. Co przygotowała? Które gatunki owoców najlepiej wybrać?

Co wydarzy się w 10. odcinku „Top Model”?

W najnowszym odcinku, który już dziś zostanie wyemitowany w telewizji uczestnicy ósmej edycji „Top Model” spotkają się z modelami i modelkami z poprzednich lat, a nawet czeka ich wspólna sesja. W studiu „Dzień Dobry TVN” Kasia Szklarczyk i Żaklina Ta Dinh opowiedziały o emocjach towarzyszących ich wizycie na planie zdjęciowym nowej edycji.