Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Kulisy wielkiego świątecznego koncertu „Miłość jest wszystkim”

W Gdańsku odbył się świąteczny koncert "Miłość jest wszystkim" podczas którego wystąpiły polskie gwiazdy. Na scenie pojawili się między innymi: Igor Herbut, Edyta Górniak, Natalia Szroeder i Blue Cafe. Jak wyglądały kulisy wydarzenia? - Aura jest tutaj cudowna, bo Gdańsk jest po prostu miastem magicznym – wyjaśnił prowadzący Olivier Janiak.

Edyta Górniak o swoich świętach i spontanicznym pomaganiu

Do świąt zostało coraz mniej czasu. Jak zamierza je spędzić Edyta Górniak? Czy zaczęła już przygotowania? Wokalistka opowiedziała o tegorocznym Bożym Narodzeniu i zabawnej sytuacji, która jej się ostatnio przytrafiła. Dlaczego ktoś powiesił billboard z jej starymi zdjęciami dla magazynu Playboy na swoim domu?

Piotr Kupicha o świątecznej atmosferze

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Piotr Kupicha opowiedział o świątecznej atmosferze w swoim domu. Czy daje się wciągnąć w wir świątecznych przygotowań? - Zjem karpia i jadę na narty – wyjaśnił.

Złota Płyta dla Agnieszki Chylińskiej

Nowy album Agnieszki Chylińskiej „Pink Punk” otrzymał status Złotej Płyty. Jak się z tym czuje? Co chce przekazać dzięki swojej muzyce?  – Chcę cały czas konsekwentnie reprezentować siebie i mój stan ducha w danym momencie – wyjaśniła.