Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Coraz więcej par nie decyduje się na ślub. Czy zawarcie małżeństwa jest istotne? Zdaniem 42 procent badanych Polaków sformalizowanie związku nie ma większego znaczenia. W dzisiejszym programie zadaliśmy to pytanie również naszym gościom. - Niezależność i niepewność przyszłości decyduje o tym, że trochę odpuszczamy. Nawet rodzina, tak jak to było kiedyś, nie wywiera na nas presji - powiedział dr Konrad Maj. Psycholog odniósł się również do badań, z których wynika, że zapadalność na choroby psychiczne jest najmniejsza mimo wszystko w małżeństwach. - Ciężko nam jest razem, ale osobno jeszcze gorzej - dodał. Co na ten temat uważają aktorki Barbara Kurdej Szatan i Monika Mrozowska?

Gołąbki pyszne jak u babci

Jasiek Kuroń dziś w kuchni „Dzień Dobry TVN” przedstawił wariacje na temat gołąbków. Pomimo nowoczesnej wersji smak dania pozostał tradycyjny, jak u babci. W jaki sposób przygotować gołąbki bez zawijania? Co wykorzystać do wegetariańskiego przepisu?

Fotografia psów to jej specjalność

Alicja Zmysłowska od 16 lat profesjonalnie zajmuje się fotografią psów. Jej specjalność to magiczne i bajkowe zdjęcia, za które była wielokrotnie nagradzana. Zdobyła między innymi nagrodę za najlepszy psi portret w konkursie organizowanym przez międzynarodowy klub fotografów zwierząt w 2020 roku. Jej zdjęcia prezentowane były na wielu wystawach, na przykład w Los Angeles. Prowadzi warsztaty fotograficzne na całym świecie ucząc, jak w niebanalny sposób uchwycić w kadrze psy. Na czym polega sekret jej zdjęć? W jakich nietypowych miejscach zorganizowała sesje?

Fotografia - nowa pasja Laury Breszki

W kolejnym odcinku „Perfect Picture” uczestnicy musieli wziąć udział w trudnej sesji zdjęciowej i spróbować swoich sił w roli fotografa psów. Jak z zadaniem poradziła sobie Laura Breszka? - Pieski w ogóle się nie słuchały. Były takimi wariatami, najgorsza była ta interakcja. Zadaniem było złapać ich razem, a one nie zwracały na siebie uwagi - zdradziła aktorka. Jakie jeszcze zwierzęta musiała uchwycić w kadrze? Na jakiej wysokości wykonywała to zadanie? O tym Laura opowiedziała w dzisiejszym studiu. Czy program sprawił, że odnalazła nową pasję?