Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Dorota Gardias wybrała się do Mysłowic, gdzie o 5 rano trwa trening rugby. O dziecięcej drużynie i jej sukcesach opowiedział trener Paweł. Czy treningi zawsze zaczynają się tak wcześnie? Prezenterka przedstawiła również pogodę na najbliższe dni.

Artur Cichuta - półfinalista „Mam Talent!”. Co zaprezentował na scenie?

W półfinałowym odcinku programu „Mam Talent!” niezaprzeczalnie triumfował akrobata powietrzny Artur Cichuta. Swoimi wrażeniami podzielił się w „Dzień Dobry TVN”. Jak wyglądały początki jego kariery akrobatycznej?

Francesca Simon – autorka książek o Koszmarnym Karolku

Książki o Koszmarnym Karolku sprzedały się w liczbie 25 milionów egzemplarzy na całym świecie. Na ich podstawie powstał serial telewizyjny, film oraz gra. Czy autorka książki się tego spodziewała? O tym opowiedziała w rozmowie z Anną Senkarą. - Mam na widowni dorosłych, którzy czytali moje książki jako dzieci – zdradziła.

Co zrobić, by dziecko była samodzielne?

Rodzice często nadmiernie zapewniają swoim dzieciom opiekę i wyręczają je w codziennych obowiązkach. Takie zachowanie, choć jest zrozumiałe, nie wpływa dobrze na rozwój. Jak wychowywać dziecko, aby od małego uczyło się samodzielności? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli: psycholog dziecięca Justyna Korzeniewska oraz Olga Polny i Kamil Polny - rodzice 6- latka i 8-latka.

Włoska kuchnia Matteo Brunetti

W kuchni „Dzień Dobry TVN” klasyczne włoskie potrawy przygotował Matteo Brunetti. Opowiedział między innymi o tajnikach przygotowania sosu Ragu alla Bolognese. Co jest jego podstawą?

Wschodnia Gruzja oczami Katarzyny Pakosińskiej

Aktorka Katarzyna Pakosińska widzom „Dzień Dobry TVN” postanowiła pokazać wschodnią część Gruzji. Gdzie leży malownicze miasteczko Signagi? Charakterystyczne dla tego miejsca są przydrożne stragany, na których zakupić można wiele gruzińskich przysmaków. Co warto zobaczyć w samym miasteczku?