Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

Ewa Ernst-Dziedzic jest pierwszą Polką, która zasiada w austriackim parlamencie od 1918 roku. Jak wyglądała jej przygoda z polityką i droga do Rady Narodowej? O co walczy w austriackim parlamencie i jak wyglądał jej ślub z wieloletnią partnerką Anją? Na te pytania odpowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Meksykańskie tradycje na Dzień Zmarłych

Jak przygotować klasyczny meksykański deser z dyni? O tym opowiedziała Isabela Balderas w kuchni „Dzień Dobry TVN”. – Tradycyjnie używa się do tego melasy – wyjaśniła.

Jaki jest dzisiaj Kamil Maćkowiak?

Kinga Burzyńska wybrała się do Łodzi. Tam spotkała się z Kamilem Maćkowiakiem. Aktor opowiedział w „Dzień Dobry TVN” o najtrudniejszym momencie w swoim życiu: depresji, śmierci mamy i o odbudowywaniu relacji z ojcem. Jaki prezent sprawił sobie na czterdzieste urodziny?

35 szalonych lat zespołu Papa D. Jak wspominają ten czas?

Zespół Papa D powstał w 1984 roku pod nazwą Papa Dock. Pierwsze przeboje „W 40 dni dookoła świata” i „Ordynarny faul”, spotkały się z życzliwym przyjęciem publiczności. Na początku 1985 roku, grupa Papa D przemianowała się na Papa Dance, a w 2007 została skrócona do Papa D. W tym roku obchodzą 35 lat działalności artystycznej. Jak wspominają miniony czas?