Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Marcin Osiński mieszka na warszawskiej Pradze-Północ. Widzom „Dzień Dobry TVN” dał się poznać już dwa lata temu jako właściciel niebywałej kolekcji roślin. Jak dziś wygląda jego wnętrze? - Niestety, egzotyczne gatunki są bardzo trudne do utrzymania. W związku z tym część poszła do adopcji, a część niestety zderzyła się z rzeczywistością - powiedział właściciel 70-metrowego mieszkania. W odświeżonej aranżacji odnajdziemy motywy zwierzęce, etno oraz glamour. Jak połączył tak odmienne style? Jak gra świateł wpłynęła na wnętrze?

Fotografia – oryginalna dekoracja wnętrza

Domowa galeria jest świetnym pomysłem na stworzenie wyjątkowego klimatu. Pamiątkowe zdjęcia nie tylko dostarczą pozytywnych emocji, lecz także upiększą nasz dom. - Nie ma sensu, żebyśmy trzymali wszystkie zdjęcia tylko na telefonie czy komputerze. Jestem za tym, by wykorzystywać je do dekoracji wnętrz - wyznała Ewa Mierzejewska. Jakie nietypowe rozwiązania przygotowała w kawiarence „Dzień Dobry TVN”? Czy zdjęcia z telefonu sprawdzą się jako fototapeta naszej ściany?

Koronkowa pogoda

120-metrowy warszawski wieżowiec „Forest” zachwyca swoich gości. Dziś zielony zagajnik schowany między biurowcami postanowił odwiedzić Bartek Jędrzejak. Na którym piętrze znajduje się ogród z panoramicznym widokiem? Korzystając z okazji prezenter przedstawił prognozę pogody. Czy po mglistym i mroźnym poranku przywita nas słońce?

Polski akcent w serialu o królowej

Serial „The Crown” opowiadający o brytyjskiej rodzinie królewskiej to jedna z najchętniej wybieranych pozycji na Netflixie. Niebawem na platformie zadebiutuje 5. sezon produkcji, w której pojawi się 26-letni Michał Więcławski. O tym, jak dostał się do inspirowanego życiem królowej Elżbiety II serialu, opowiedział w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN”. - To niesamowita historia. Do Wielkiej Brytanii przeprowadziłem się dopiero dwa lata temu na studia. W trakcie sesji odpaliłem ten serial i od razu się zakochałem. Po kilku tygodniach dowiedziałem się o castingu i postanowiłem wziąć udział - wyznał aktor. Jak wyglądał casting? Jak w trakcie nagrań zmieniły się plany produkcji względem polskiego aktora?

Kuchnia na pełnej petardzie

Wyjątkowymi zapachami przyciągał do dzisiejszej kuchni Patryk Galewski. Kucharz i przyjaciel księdza Kaczkowskiego zaproponował dania ze swojej książki „Kuchnia na pełnej petardzie”. Zbiór łączy fantastyczną historię opowiedzianą za pomocą smaków. Jak przygotować roladki z kurczaka nadziewane farszem ziemniaczanym? W jaki sposób zapiec cynamonowe jabłka pod waniliową kruszonką?