Dzień Dobry TVN

sezon 25

Dzień Dobry TVN

Wiele osób uważa Kolumbię za niebezpieczne miejsce, okazuje się jednak, że to mylne wrażenie. Ola Andrzejewska udowadnia, że można tam znaleźć swoje miejsce na ziemi. Choć wyjechała z Polski już kilka lat temu, nie zamierza wracać. Dlaczego pokochała Amerykę Południową? O swoim kolumbijskim życiu opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Alicja Stasiuk. Z Kanady w świat ze wsparciem dla Polek

Po decyzji TK w sprawie aborcji na instagramowym koncie "Cielesne" pojawiła się  infografika opisująca po angielsku sytuację kobiet w Polsce. Post, który w piorunującym tempie zyskał mnóstwo polubień, udostępniła między innymi amerykańska gwiazda Miley Cyrus. Założycielką profilu jest mieszkającą w Kanadzie Alicja Stasiuk. O swojej obecnej działalności opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Piotr Adamczyk o adopcji psa ze schroniska

Dla wielu Polaków los zwierząt nie jest obojętny – adoptują psiaki i wspierają schroniska. Do tej grupy zaliczają się również osoby ze świata kultury, a wśród nich Piotr Adamczyk z żoną Karoliną, którzy pomagają szczeniakom z Fundacji Judyta. O swoim nowym psiaku opowiedzieli w programie.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

W studiu „Dzień Dobry TVN” Andrzej Stankiewicz skomentował informacje z polskiej prasy. Co pojawiło się na pierwszych stronach?