Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Autokorekta w telefonach komórkowy mimo, że często ułatwia nam życie, czasem potrafi sporo namieszać. Takie wpadki mogą przysporzyć nam dużo wstydu. Czy są osoby, które w większych firmach nad tym czuwają?

Jak napisać dobry list motywacyjny?

Podczas składania CV do wymarzonej pracy, często proszeni jesteśmy o napisanie listu, który umotywuje naszą kandydaturę. W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Czarnecka zdradziła, co powinien taki list zawierać, by faktycznie zadziałał. A jakie błędy najczęściej popełniamy?

Jak poniedziałek, to pomidorowa

W kuchni programu Kasia Bukowska zdradziła swój przepis na wyśmienitą zupę pomidorową. Jakie warzywa powinniśmy dodać do bulionu, by danie było smaczne i aromatyczne?

Magiczny krzywy las

Robert Stockinger wybrał się do Krzywego Lasu w Gryfinie, by odkryć jego tajemnicę. Czy miejsce powstało samo, a może z ingerencją człowieka? Na te pytanie odpowiedział pan Marcin Dziubak. – Drzewa, które tutaj rosły, zostały popodcinane – wyjaśnił ekspert.

Jak spędzić ferie zimowe z dziećmi?

W studiu programu Natalia Sitarska, która często podróżuje z dwójką dzieci, podpowiedziała różne pomysły na aktywne spędzenie ferii. Muzea, narty, a może zajęcia z garncarstwa? Jakie jeszcze atrakcje możemy zorganizować naszym pociechom, podczas przerwy od szkoły?