Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Agnieszka i Robert Kudelscy– aktorskie rodzeństwo

Agnieszka Kudelska to aktorka dubbingowa i młodsza siostra Roberta Kudelskiego. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o swoich pasjach, mieszkaniu obok siebie i wspólnej pracy. Jakim bratem, wujkiem i profesorem jest Robert Kudelski? - Dzieci rozmawiają ze mną na wszystkie tematy. Również na takie, na które nie można porozmawiać z rodzicami – wyznał aktor.

Przepis Doroty Wellman na ciasto czekoladowe z malinami

Dorota Wellman pokazała w „Dzień Dobry TVN” swój przepis na ciasto czekoladowe z malinami i bitą śmietaną. – To są rzeczy, które są łatwe, proste i przyjemne – wyjaśniła. Czy prezenterka robi sobie czasami przerwy od spotkań towarzyskich?

Krzysztof Piątek – wielka gwiazda z małego miasteczka

Krzysztof Piątek stał się właśnie najdroższym polskim piłkarzem. Włoski klub A.C. Milan zapłacił za niego 35 milionów euro. Kamera „Dzień Dobry TVN” wybrała się do Dzierżoniowa, gdzie piłkarz zaczynał swoją karierę. Jak wyglądały jej początki?

Daniec, Wrona i Kędzierski – kibice na dobre i na złe?

W studiu „Dzień Dobry TVN” o miłości do piłki nożnej opowiedzieli wielcy fani tego sportu – satyryk Marcin Daniec, DJ i krytyk muzyczny Hirek Wrona i dziennikarz Piotr Kędzierski. Za co kochają piłkę nożną?

Magdalena Mielcarz w nowej odsłonie. Kim jest Lvma Black?

"ICU" to tytuł najnowszego utworu Magdaleny Mielcarz, która zadebiutowała pod pseudonimem LVMA BLACK. Co kryje się pod tą nazwą? Wokalistka opowiedziała o nowej ścieżce kariery i zmianie wizerunku. – Ja zawsze lubiłam być taka trudniejsza do zdobycia – wyjaśniła.