Dzień Dobry TVN

sezon 13

Dzień Dobry TVN

W domu, na obrzeżach Krakowa mieszka ekipa, która jest potęgą polskiego YouTube’a. Wśród nich znajdują się Wersow i Friz - para dobrze znana młodzieży. Młodzi celebryci biją rekordy w liczbie wyświetleń - ich filmiki oglądają 92 miliony obserwujących. Jak wygląda ich codzienne życie? O czym opowiadają na swoich kanałach?

Barbara Pasek i gwiazdy w halloweenowych odsłonach

Wczoraj zarówno na ulicach jak i w mediach społecznościowych mogliśmy podziwiać liczne przebrania. Halloween na dobre przyjęło się w Polsce. Jak przebrali się celebryci? O tym w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Basia Pasek.

Jak wyglądało wesele na planie serialu „39 i pół tygodnia”?

W serialu „39 i pół tygodnia” szykuje się wesele. Panną młodą została główna bohaterka Anna, która po raz czwarty będzie brała ślub. Z kim? O ślubie na planie serialu opowiedzieli aktorzy grający głównie postacie. Co o ceremonii miał do powiedzenia Tomasz Karolak?

Sposoby na świąteczny obiad w gronie rodziny

W kuchni „Dzień dobry TVN” rządziła Iwona Niemczewska, która jest dyplomowanym szefem kuchni oraz cukiernikiem. Przygotowała swoje ulubione świąteczne dania. Jak zrobić ziemniaki pieczone z ogniska w warunkach domowych?

Przegląd prasy Jana Wróbla

W studiu programu Jan Wróbel podzielił się najnowszymi wiadomościami z polskiej prasy. Co słychać w naszym kraju?