Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Mieszkanie Agnieszki Pałtynowicz ma 58 metrów kwadratowych, a jego wnętrza są inspirowane Skandynawią.– Już na studiach pokochałam ten styl bardzo i moim marzeniem było mieć mieszkanie właśnie w tym stylu. W bieli, żeby było jasne, naturalne, ale nie zimne. Biel i czerń to chyba jest taka najlepsza baza pod dodatki – wyjaśniła właścicielka mieszkania.  Jak wyglądają salon z kuchnią, sypialnia i łazienka?

Całe czarno-białe

– Czerń i biel, czyli najbardziej ponadczasowe zestawienie kolorów. Właściwie ono nie podlega modom – powiedziała Ewa Mierzejewska. – To co można zrobić na tle tych kolorów, to można naprawdę poszaleć – dodała. Jak urządzić czarno-białe wnętrze, aby nie było nudne i monotonne?

Perełki na licytacjach

– Licytacje są prowadzone przez komornika. Licytacje nieruchomości odbywają się z reguły w budynku sądowym pod nadzorem sędziego powiedział Tomasz Kinastowski z Izby Komorniczej we Wrocławiu. – Jeżeli dojdzie do sprzedaży tych rzeczy to znaczy, że komornik był skuteczny i wyegzekwował dług – dodał. Na licytacjach komorniczych można kupić nie tylko mieszkanie, ale i dom. Co jeszcze można zdobyć na aukcji? Z jakimi problemami wiąże się kupno mieszkania na aukcji komorniczej?

Licytacja komornicza – super okazja?

Czy na licytacjach komorniczych można trafić na naprawdę świetne okazje? Czy kupno wartościowego przedmiotu albo nieruchomości na takiej aukcji jest bezpieczne? Na te pytania odpowiedziała radca prawny Katarzyna Kanecka-Małecka.