Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Do prasy zaglądał dziś Marcin Gutkowski. Co znalazło się na pierwszych stronach gazet? Dziennikarz między innymi przedstawił informacje na temat zamrożonych wypłatach unijnych dotacji, sprzedaży podsłuchów polskich polityków oraz podwyżce świadczenia wychowawczego. Czy Izrael zamierza dostarczać broń reżimowi kijowskiemu? Czy faktycznie możemy stracić miliardy euro z UE?

Komentujcie i bawcie się razem z nami

Robert Stockinger czytał wiadomości z naszych mediów społecznościowych. Dziennikarz nieustannie dostaje komentarze od widzów „Dzień Dobry TVN” na temat jego podobieństwa do Damiana Michałowskiego. - Czasami dostaję wiadomości, że świetnie poprowadziłem program z Pauliną - wyznał Robert. Czy panowie rzeczywiście wyglądają jak bracia? Dziś postanowili to sprawdzić.

Kuchnia prosto z Londynu

Dzisiejsza kuchnia „Dzień Dobry TVN” przeniosła się do Londynu. Zuza Zak w towarzystwie Anny Senkary przygotowywała polskie potrawy. Autorka książek postawiła na klasykę w kilku wersjach. Z jakim farszem podała pierogi na słono? Jakie produkty wykorzystała do słodkiej wersji tego dania?

„Zmniejszyłam piersi i czuję euforię”

Aleksandra Herzyk to popularna rysowniczka, ilustratorka, autorka komiksów i aktywistka. Znana z komentowania rzeczywistości Herzyk w sierpniu tego roku poddała się zabiegowi zmniejszenia biustu, co wywołało burzę w sieci. - Wstawiłam na wakacjach zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Spodziewałam się, że kilka dziewczyn może mi pogratulować decyzji, ale pod postem znalazło się wielu mężczyzn epatujących rozpaczą - wyznała artystka. Dlaczego autorka komiksów zdecydowała się na tak poważną ingerencję w swój wygląd?

Gigantomastia. Duże piersi, duży problem?

Wiele kobiet decyduje się na zabieg zmniejszenia piersi z uwagi na walory estetyczne, lecz przede wszystkim w trosce o stan swojego zdrowia. O tym, jak gigantomastia negatywnie wpływa na komfort życia kobiet opowiedział dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” dr n. med. Maciej Mazurek. - Bardzo duże piersi powodują drastyczne obniżenie jakości życia poprzez ciężar, który wywierają na cały organizm i utrudniają codzienne funkcjonowanie - powiedział chirurg plastyczny zaznaczając, że zabieg pomniejszenia piersi u pacjentek cierpiących na gigantomastię jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Kto kwalifikuje się do operacji? ile trwa okres rekonwalescencji?