Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

O wspieraniu swoich córek rozmawiali bloger Kamil Nowak, prezenter radiowy i telewizyjny Robert Janowski oraz kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. W całym kraju trwają protesty w związku z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego na temat prawa do aborcji. Jak o tym rozmawiają ze swoimi córkami? – Cierpię razem z nimi – powiedział Janowski. – Świat idzie do przodu, medycyna idzie do przodu nie należało tego delikatnego kompromisu przesuwać – dodał Hołowczyc.

Odświeżamy ubrania przed zimą

W „Dzień Dobry TVN” kilka porad, jak odświeżyć zimową garderobę. Jak wyczyścić skórzane rękawiczki? Jak zadbać o ciepłe kurtki?

Domowe stroje na Halloween

Krawcowa Monika Krawiec pokazała, jak przygotować stroje na Halloween. – To okazja, żeby razem spędzić czas, a przy tym super się bawić – powiedziała. Jakie pomysły na kostiumy zdradziła?

Eurosposłanka Róża Thun walczy o wzrok

- Obudziłam się pewnego poranka i na pół oka jakby mi ktoś powiesił czarną zasłonę – powiedziała Róża Thun, europosłanka. Co stało się z jej okiem? Czy miała wcześniejsze objawy? Specjalistka chorób oczu Monika Dzięgielewska wyjaśniła, czym jest odklejenie się siatkówki. Co wtedy dzieje się z okiem?