Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Hardkorowy Koksu został ojcem. A syna Rafała Maślaka powiedział do niego „tato”. Maffashion i Czarek rozstali się, o czym poinformowali w nagranym filmiku na Instagramie. Co jeszcze słychać w świecie gwiazd?

Nowy teledysk 4Dreamers z… Panią Gadżet!

Zespół 4Dreamers nagrał teledysk do nowego singla, którego premiera odbędzie się za kilkanaście dni. W klipie będzie można zobaczyć Annę Nowak-Ibisz. – Strasznie mili, skromni, pełni pokory, bardzo pracowici, jeśli chodzi o szkołę, i tak mają poukładane w głowie, że ja trzymam kciuki za nich, żeby im się to nigdy nie zmieniło. Naprawdę jestem pełna podziwu dla ich dojrzałości, zorganizowania – powiedziała Pani Gadżet o chłopakach z zespołu.

Poczekalnia, która zainspirowała do pomagania

Olivier Janiak we współpracy z Martą Wojtal zainicjował akcję, dzięki której poczekalnia w Instytucie Radiologii w Warszawie została wyremontowana. – Poczekalnia, ogród, plac zabaw to są tylko elementy dodatkowe. Cieszymy się, że dzięki państwa pomocy i akcji, która działa się na antenie TVN udało się na to zebrać pieniądze – powiedział dziennikarz. Dlaczego zdecydował się pomóc pacjentom onkologicznym i ich rodzinom?

Jej wysokość cebula

W kuchni „Dzień Dobry TVN” w roli głównej wystąpiła cebula, z której dania przygotowywała Katarzyna Bukowska. Jakie potrawy przygotowała?

Jak przygotować grób na Wszystkich Świętych?

– Groby powinno się czyścić dwa razy do roku. Porządne czyszczenie to się powinno zrobić latem, ponieważ wtedy jest ciepło, woda szybko wysycha i nie ma niebezpieczeństwa, że ona gdzieś się przedostanie – powiedziała Małgorzata Świgoń. Dziennikarka i autorka poradników doradziła, co można zrobić późną jesienią, aby zadbać o  grób na Wszystkich Świętych. Jak wyczyścić płytę z lastriko, piaskowca czy z granitu?

Autorski przegląd prasy Hanny Zielińskiej

Hanna Zielińska, dziennikarka TOK FM,  przedstawiła przegląd prasy.