Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

We Wrocławiu opiekunki wybrały się z dziećmi do parku i nie zauważył, że jeden z maluchów się odłączył od grupy. Kto odpowiada za bezpieczeństwo w żłobkach i przedszkolach. W studiu „Dzień Dobry TVN” Magdalena Dworzyńska mówiła o tym, jakie zasady powinny być przestrzegane w takich miejscach, by nie dochodziło do podobnych sytuacji?

Jakie chryzantemy wybrać na cmentarz?

W tym tygodniu obchodzić będziemy Święto Zmarłych. Oznacza to, że cmentarze w całym oświetlą znicze i zostaną przyozdobione kwiatami. Najczęściej wybieramy chryzantemy, o których w dzisiejszym programie mówił Łukasz Skop. Drobnokwiatowe czy peoniowe - który rodzaj najlepiej wybrać?

Słodkości bez cukru

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharskich pokazał przepisy na słodkości przygotowywane bez cukru. Jaki zrobić brownie z buraka?

Udar mózgu w wieku 39 lat

Monika Michalak w wieku trzydziestu dziewięciu lat przeszła udar mózgu. W pełni świadoma kobieta, uwięziona w swoim bezwładnym ciele, mogła jedynie mrugać oczami. Jak czuła się po wybudzeniu ze śpiączki? – Byłam przerażona, wystraszona, ale szczęśliwa, że w ogóle żyję – mówiła. Jak funkcjonuje dzisiaj? Jakie są pierwsze sygnały udaru?