Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Ginekologia estetyczna stosowana jest przez kobiety, które najczęściej po porodzie przestają czerpać przyjemność z życia seksualnego. Takie zabiegi stają się coraz bardziej popularne. W studiu „Dzień Dobry TVN” dr Agnieszka Czarnecka-Świertkot wyjaśniła, dlaczego kobiety podejmują decyzję o takich intymnych poprawkach. Czy są jakieś przeciwwskazania?

Kulisy 9. odcinka „Top Model”

Już dzisiaj wyemitowany zostanie kolejny odcinek „Top Model”. Michał Piróg zdradził, czego możemy się spodziewać. W ostatnim czasie w świecie mody zwraca się szczególną uwagę na ekologię. Z tego powodu uczestnicy programu wybrali się do jednej z największych sortowni ubrań w Polsce. – Mam nadzieję, że ten dzisiejszy odcinek trochę uzmysłowi widzom, jak dużo pieniędzy marnujemy – mówił prowadzący.

Halloween czas zacząć

Już w przyszłym tygodniu obchodzić będziemy Halloween, w związku z czym Anna Nowak-Ibisz postanowiła pokazać najciekawsze akcesoria na imprezę. Co znalazła Pani Gadżet?

Polski fast food

W dzisiejszej kuchni programu Szymon Czerwiński pokazał, jak przygotować paszteciki szczecińskie. Danie uznawane jest za swego rodzaju polski fast food, gdyż smażony jest na głębokim tłuszczu. A jak przygotować wersję fit?