Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Kościół przeżywa kryzys związany z walką z niewłaściwymi zachowaniami seksualnymi księży. Powstał pomysł, aby badać zachowania seksualne osób, które mają chęć stać się księżmi i zakonnikami. – W Kościele ukuto taką tezę, że pedofilia ma związek z preferencją homoseksualną – powiedział w „Dzień Dobry TVN” adwokat i publicysta Artur Nowak. Dlaczego jego zdaniem takie badania nie mają sensu? Jak powinna wyglądać edukacja w seminariach?

Pasztecik szczeciński, czyli fast food po polsku

Szymon Czerwiński zdradził w kuchni programu przepis na pasztecik szczeciński.

OMG dieta

Dietetyk Urszula Somow oraz trener przygotowania motorycznego Paweł Raczyński rozmawiali o diecie OMG. Polega to na porannej kąpieli w zimnej wodzie, która powinna trwać 15 minut oraz wypicie po niej filiżanki czarnej kawy. Aby dieta okazała się skuteczna, trzeba zjeść pierwszy posiłek dopiero po 3 godzinach od wstania z łóżka. Czy to dobry sposób na odchudzanie?

Moda na pudełka

Dieta pudełkowa jest coraz bardziej popularna. – Ze względu na brak czasu nie jestem w stanie sobie sama gotować, ani poświęcać czas, żeby chłodzić do restauracji – powiedziała Katarzyna Henel, która korzysta z diety pudełkowej. Jak wygląda przygotowywanie takich posiłków?