Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

W sidłach stalkera

Pani Agnieszka od blisko trzech lat jest ofiarą stalkera. Prześladuje ją jej były partner, z którym była w związku przez blisko 10 lat. Trzy lata temu postanowiła jednak tę relację zakończyć. SMS-y, telefony, nachodzenie w domu - życie pani Agnieszki zamieniło się w koszmar. Reporterowi udało się także porozmawiać z samym stalkerem. Dlaczego to robi?

Jak walczyć ze stalkingiem?

Lidia Piechota przez 12 lat była ofiarą stalkera. Człowiek, który ją prześladował, zobaczył ją na antenie regionalnej telewizji, dla której pracowała. Bardzo szybko zdobył jej prywatny numer telefonu i tak zaczęło się nękanie. Czym jest stalking, jak sobie z nim radzić i gdzie szukać?

Mistrzowska kuchnia "MasterChefa"

W kuchni rządziło dziś mistrzowskie trio z siódmego sezonu programu "MasterChef". Finaliści Martyna Chomacka, Aleksandra Nguyen i Laurentiu "Lorek" Zediu postanowili wykorzystać w swoich przepisach czekoladę. Co przygotowali?

Przygotowania do koncertu "Miłość jest wszystkim"

Nowe aranżacje najpiękniejszych piosenek o miłości i świętach z udziałem orkiestry symfonicznej oraz największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej - tak w skrócie można opisać koncert "Miłość jest wszystkim", który odbędzie się w Gdańsku. O przygotowaniach do muzycznego show opowiedzieli Kindze Burzyńskiej Anna Karwan, Aleksandra Gintrowska i Igor Herbut.

Marcin Patrzałek i  Ludwig van Beethoven na gitarze

Pochodzący z Kielc Marcin Patrzałek swoją grą na gitarze zachwycił Włochów. Zwycięstwo w show "Tu Si Que Vales" zapewniło mu mistrzowsko wykonane flamenco. A na scenie "Dzień Dobry TVN" Patrzałek wykonał swoją wersję V Symfonii Ludwiga van Bethoveena.