Dzień Dobry TVN

sezon 27

Dzień Dobry TVN

Natalia Janoszek spędziła święta w Dubaju. Miał odbyć się tam festiwal filmowy. – Byłam nominowana w dwóch kategoriach – powiedziała. – Niestety na dwa dni przed festiwalem, wydarzenie zostało przełożone – dodała. – Ponad dwudziestu nominowanych nie dotarło, więc nie było komu rozdawać nagród – wyjaśniła. Jaki był dla niej rok 2020? Jakie ma plany zawodowe?

Czym karmią w filmach?

Grupa naukowców z Uniwersytetu Stanforda poświęciła ponad rok, aby dokładnie przyjrzeć się 250 kinowym hitom i przeanalizować co takiego jedzą i piją bohaterowie. – Zaznaczyliśmy każdy produkt spożywczy pojawiający się w filmach – powiedział dr Bradley Turnwald, psycholog. – Skatalogowaliśmy ich 15 tysięcy, wyniki były zaskakujące – dodał. Co odkryli naukowcy?

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Andrzej Stankiewicz opowiedział, co znalazło się w dzisiejszej prasie.

Świętujemy dzień spaghetti

W kuchni Matteo Brunetti przygotowywał spaghetti. Jak zrobić spaghetti à la carbonara? Jakimi jeszcze przepisami się podzielił?

Otrzymała setki pocztówek z całego świata

Magdalena Piasecka napisała na swoich mediach społecznościowych, że zbiera pocztówki i jej marzeniem świątecznym jest otrzymanie jak najwięcej takich kartek. Ile pocztówek otrzymała?