Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Z samego rana Filip Chajzer postanowił porozmawiać z warszawiakami o zmianie czasu z letniego na zimowy. Udało im się wyspać? – Godzina już zniknęła i do pracy się spieszę – skomentowała jedna z mieszkanek stolicy.

Pijana 10-latka na placu zabaw. Jak do tego doszło?

W sobotę do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim trafiła 10-letnia dziewczynka, która była pod wpływem alkoholu. Jak doszło do tej sytuacji? Dlaczego dzieci coraz wcześniej sięgają po alkoholi i jak temu zapobiegać? Marcin Sawicki spotkał się z Marzeną Śpiewak z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej i psychoterapeutką Magdaleną Białowąs. W studiu programu o spożywaniu alkoholu przez dzieci opowiedziała psycholog Joanna Heidtman.

Artur Zawisza - poseł bez prawa jazdy, który potrącił rowerzystkę

Były poseł Artur Zawisza prowadził ostatnio samochód bez uprawnień. W piątek rano potrącił rowerzystkę, a wieczorem został zatrzymany do kontroli. Jak to się stało, że po wypadku znowu wsiadł za kierownicę nie posiadając uprawnień? O tych wydarzeniach w „Dzień Dobry TVN” opowiedział dziennikarz RMF FM Tomasz Skory.

Akcja „Stroisz” w polskich lasach. Na czym polega?

Robert Stockinger wybrał się do Celestynowa, by podpatrzeć kulisy akcji „Stroisz”. W jej ramach specjalne patrole sprawdzają, czy ludzie nie wynoszą z lasu roślin na ozdoby na Święto Zmarłych. Skąd pomysł na taką akcję?

Rozwody w Polsce. Dlaczego jest ich coraz więcej?

Według ostatnich danych w Polsce coraz więcej ludzi się rozwodzi. W miastach rozstaje się co druga para, a na wsi co czwarta. Dlaczego tak jest? O tym niepokojącym zjawisku w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały: autorka książki „Rozwód po polsku. Strach i nadzieje” Iza Komendołowicz oraz adwokat Eliza Kuna.