Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Oleg Stencow to znany reżyser filmowy, pisarz i aktywista społeczny. W 2014 roku w związku ze swoim aktywnym uczestnictwem euromajdanu, został aresztowany przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa Rosyjskiej Federacji. Skazano go na dwadzieścia lat łagrów. We wrześniu tego roku został zwolniony w ramach wymiany więźniów między Ukrainą i Rosją. Z reżyserem spotkała się reporterka „Dzień Dobry TVN” Bianka Zalewska.

Dania z kiełbasą

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma pokazał różne przepisy na dania z kiełbasą. Jak przygotować zapiekankę ziemniaczaną czy risotto?

Bartosz Zmarzlik – w rodzinie siła

Bartosz Zmarzlik to mistrz świata na żużlu. W programie „Dzień Dobry TVN” opowiedział o swojej pasji, początkach swojej kariery i wsparciu, które otrzymał od swojej rodziny.

Z wizytą u plemienia Galindów

Tomasz Zubilewicz wybrał się do Iznoty by odwiedzić plemię Galindów. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na niedzielę. W którym regionie Polski będzie dziś najcieplej.

Jak wojna zmieniła życie syryjskich kobiet?

W jednym z odcinków „Kobiety na krańcu świata” Martyna Wojciechowska odwiedziła Libię, gdzie przed wojną uciekły miliony Syryjczyków. Rozmawiała tam z Ghatą, założycielką organizacji Damma, która próbuje zapewnić kobietom i dzieciom na uchodźctwie godne życie. W programie dziennikarka opowiedziała o tym, jak dramatyczna sytuacja na ojczyźnie zmieniła ich codzienność.