Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Na świecie panuje przekonanie, że przeciwieństwa najbardziej się przyciągają. Czy jest może odwrotnie? Czy to podobni do siebie ludzie tworzą trwalsze związki? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli wokalistka Magda Steczkowska wraz z mężem Piotrem Królikiem oraz psycholog Marzena Mawricz.

Miłość w pracy. Przepis na sukces czy porażkę?

Miłość, która rozwija się w miejscu pracy może często być skomplikowana. A może jest jednak przepisem na sukces? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli między innymi Agnieszka i Mariusz Kraft, którzy pracują razem.

Jak pozbyć się boczków?

Wiele osób narzeka, że z powodu siedzącego tryby życia tyje, a zbyteczna tkanka tłuszczowa odkłada się w postaci wałeczków i boczków. Jak zatem się ich pozbyć za pomocą ćwiczeń? Z pomocą przyszli  trenerzy personalni Agata Dąbrowska i Bartek Paluch.

„Raz, dwa” trzy – piękna Ty, czyli metamorfoza Ilony

Ilona niedawno została mamą, a w jej szafie zalegały ubrania z liceum. Przez 33 lata była wierna t-shirtom, trampkom i przede wszystkim czerni. Eksperci: stylistka Sylwia Antoszkiewicz, makijażystka Marta Gąska oraz stylista fryzur Dawid Krynicki odkryli jednak kobiecość w  bohaterce cyklu.