Dzień Dobry TVN

sezon 12

Dzień Dobry TVN

Pod koniec grudnia 2017 roku wyruszyła Narodowa Zimowa Wyprawa na K2. Polacy himalaiści pod kierownictwem Krzysztofa Wielickiego jako pierwsi chcieli zdobyć szczyt zimą. Jednocześnie w tle, na Nanga Parbat rozgrywała się tragedia Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol. Uczestnik wyprawy Dariusz Załuski, dokumentował poczynania polskich wspinaczy. Na podstawie nagranych materiałów powstał film "Ostatnia Góra", o którym opowiedział dzisiaj w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Z wizytą u plemienia Galindów

Tomasz Zubilewicz odwiedził dziś plemię Galindów, by dowiedzieć się czegoś więcej o ich tradycjach. A jaką pogodę będziemy mieć dzisiaj w kraju?

Baranovski i jego długo wyczekiwany album

W dzisiejszym studiu gościem był Krzysztof Baranowski, występujący pod pseudonimem „Baranovski”. Niedawno ukazała się długo wyczekiwana płyta artysty. Muzyk opowiedział o swojej drodze na szczyt. Dlaczego zdecydował się najpierw wypuszczać single?

Kulisy sławy Doroty Wellman

Dorota Wellman to znana polska dziennikarka i prowadząca „Dzień Dobry TVN”. Była kolejną bohaterką cyklu „Kulisy Sławy” w programie „Uwaga!”. Projekt ten przedstawia portrety znanych osób i tajemnice z ich życia prywatnego.