Dzień Dobry TVN

sezon 48

Dzień Dobry TVN

Rodzice często nie zdają sobie sprawy, jak ich kłótnie wpływają na dzieci. Stres może spowodować zablokowanie rozwoju zarówno fizycznego, jak i psychicznego. O tym, czego doświadczają najmłodsi, rozmawialiśmy dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” z Agnieszką Wojciechowską i Anną Marią Wesołowską, autorkami książki „Nie kłóćcie się. Jak pomóc dziecku, kiedy rodzice się kłócą”. Jak rozpoznać objawy stresu u dzieci i młodzieży?

Idealne miejsce na spacer w okolicach Warszawy

Bartek Jędrzejak odwiedził dziś niezwykły Celestynów, gdzie znajdują się takie miejsca jak Bagno Bocianowskie, Goździkowe czy wydmy w lesie. Korzystając z okazji, prezenter przedstawił również prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają? Jakie zwierzęta na terenie rezerwatu możemy spotkać?

X Memoriał w piłce siatkowej kobiet im. Agaty Mróz-Olszewskiej

W Bielsku-Białej odbędzie się memoriał wybitnej siatkarki Agaty Mróz-Olszewskiej. Dziś z kamerą „Dzień Dobry TVN” przygotowaniom do wydarzenia przyglądała się Dagmara Kowalczyk. Memoriał ma charakter charytatywny, a jego celem jest popularyzacja działań związanych z krwiodawstwem i poszukiwaniem dawców szpiku kostnego. Jaki szczególny mecz został zaplanowany? Kto weźmie w nim udział?